Vēsture


 

Kompānijas Gallina Blanca, kā ātrās pagatavošanas produktu tirgus līderes, vēsture sākās 1936. gadā Spānijā, kad kompānijas dibinātājs Luiss Karula Kanals nolēma koncentrēt savu uzņēmējdarbību pārtikas produktu sektorā.

 

Mājas apstākļos, ar parastas, ar roku darbināmas, ierīces palīdzību, kas mūsdienās varētu pat likties dīvaina, kas tajā brīdī bija jauns sasniegums pārtikas produktu ražošanā, Luiss Karula Kanals kopā ar savu sievu uzsāka savu «burvju» Gallina d'Or (Zelta vista) zīmola buljona kubiciņu ražošanu. Šie kubiciņi vienkāršoja darbus virtuvē un padarīja ēdienus daudz barojošākus. 1939. Gadā Barselonā tika atvērta pirmā Gallina Blanca fabrika. Šinī brīdī sākās kompānijas lieliskais augšupceļš uz līdera pozīcijām pasaulē.

 

1937. gada maijā Lūiss Karuļja Kanals (Lluis Carulla Canals), pilns jaunības entuziasma, nolēma pārtraukt juridisko karjeru un izveidot kompāniju; tās nosaukums bija “Gallina de Oro”(“Zelta vista”), kas drīz tika mainīts uz GALLINA BLANCA S.A. (“Baltā vista”). Gallina Blanca dzima vislabāko kataloniešu tradīciju garā; katalonieši vienmēr ir bijuši prasmīgi ēdienu pagatavošanā, bet šis bija mēģinājums uzlabot produktu kvalitāti un atvieglot darbu virtuvē.


Vairāk...

Kontakti


THE GB FOODS, S.A.
Plaça Europa 42
L’Hospitalet de Llobregat
08902 Barcelona, Spain


IZPLATĪTĀJS: SIA Sanitex